نتایج جستجو برای عبارت :

نقش آبرنگ

کشیدن حلقه برگ و گل زیبا با آبرنگ، کار خیلی آسونیه و حاصل هم زیبا میشه.
من از قلم گرد شماره 9 و مقوای آبرنگ استفاده کردم.
از این کارت به‌عنوان کارت تبریک، تشکر، هدیه و حتی به‌عنوان کار تزئینی میشه استفاده کرد.
روال کار رو هم از لینک زیر می‌تونید مشاهده کنید:
مشاهده فیلم آموزش حلقه گل آبرنگ در آپارات: https://www.aparat.com/v/XhA5w

دارم با آبرنگ نقاشی می کشم و یه لیوان ماسالا مشت برا خودم درست کردم و نقاشی می کنم و ماسالا می نوشم یکهو لیوان ماسالا رو نگاه کردم و رنگ قرمز و سبز مشکوکش بغل لیوان مشخص کرد ماسالا نخوردم آب آبرنگ با طعم ماسالا خوردم حالا نمیرم؟ 

منبع مقاله و خرید محصول در وب سایت برایتو :www.beraito.com

آبرنگ مخلوطی از پودرهای رنگی و مواد صمغی است که البته به تناسب نوع کاربردش به سه دسته تقسیم می شود.1 - آبرنگ خشک2 - آبرنگ مرطوب3 - آبرنگ مایعدر آبرنگ چون رنگ با میل خودش حرکت می کند پس از نقاشی های جالب و هیجان انگیز به شمار می آید.نقاشی آبرنگ اعتیاد آور است اگر سعی در کشیدن و آموختن نقاشی آبرنگ دارید مراقب باشید زیرا تا آخر عمر دنبال تکنیک های آبرنگ هستید.برای شروع نقاشی با آبرنگ بهتر است
برای مشاهده منبع و خرید لوازم التحریر اینجا کلیک کنید.

آبرنگ مخلوطی از پودرهای رنگی و مواد صمغی است که البته به تناسب نوع کاربردش به سه دسته تقسیم می شود.1 - آبرنگ خشک2 - آبرنگ مرطوب3 - آبرنگ مایعدر آبرنگ چون رنگ با میل خودش حرکت می کند پس از نقاشی های جالب و هیجان انگیز به شمار می آید.نقاشی آبرنگ اعتیاد آور است اگر سعی در کشیدن و آموختن نقاشی آبرنگ دارید مراقب باشید زیرا تا آخر عمر دنبال تکنیک های آبرنگ هستید.برای شروع نقاشی با آبرنگ بهتر است اط
آموزش تکنیک های رایگان آبرنگ
تکنیک خیس در خیس
این تکنیک خیس درخیس می تواند یک باغ گل ، آسمان و یا یک پس زمینه ی خیالی و جالب باشد . شما چه می خواهید ؟آموزش تکنیک های رایگان آبرنگ
کاغذ آبرنگ را به ابعاد مورد نظرتان برش بزنید .
هر اندازه رنگ که می خواهید استفاده کنید را انتخاب و آماده کنید .
با آماده نگه داشتن رنگ هایتان ، زمان ارزشمند را برای ترکیب کردن رنگ ها در حالی که کاغذتان نا بهنگام خشک می شود ، هدر نخواهید داد.
کاغذتان را با آب تمیز مرطوب کن
باورم نمیشه اردیبهشت دوست داشتنی هم داره تموم میشه
زیباترین فصل بهار ب نظرم اردیبهشت 
خصوصا امسال برای منی ک3 سال کنکور دادم و خونه بودم امسال خیلی لذت بخش بود
فصل خرداد دوست ندارم حقیقتا 
از موقعی ک یادم میاد همیشه امتحان بود فصل خرداد
و اما تصمیمی ک دارم شروع ی هنر جدید 
بعد گرون شدن دوربین عکاسی 
و مردد بودن ب اینکه ب موسیقس علاقه دارم یا نه 
میرم سراغ نقاشی و آبرنگ 
ی مغازه ای هست نزدیک خوابگاه مون ک ی اقای مسن تابلو میکشه و میفروشه
و داخ
امشب بابا میگفت خوشش نمیاد از مهمون برنامه دورهمی و باید بزنه یه جای دیگه. بعد مامانم مه داشت واسه من تعریف میکرد، بابا بیشتر میدونست چی به چیه!! :)
مامانم چند روز پیش دنبال کلیپسش میگشت. یهو گفت شماها کلیپسمو میذارین یه جایی و من بایذ بگردم که اصلا هم خوشایندم نیست :))) من خیلی خوشم اومد از این جرف. 
امروز آبرنگ خریدم و نقاشی کردم کمی. از وقتی رفتم سمت ایلاستریتور نقاشی رو جالب یافتم! الان خیلی خوشحالم که آبرنگ و دفترش رو خریدم و کلی طرح جدید گرف
با استفاده از این افزودنی برجسته ، هر شی را به یک میلیون قطعه بشکنید! این اقدام آموزش فتوشاپ ps  هر بار نتایج واقعی و قطعه قطعه شده ای را برای تصاویر قدرتمند ایجاد می کند! با نسخه های CS3 و بالاتر بهتر کار می کند و شامل گزینه های اضافی برای رنگ های بیشتر است.
https://maktabtv.com/Fragmentum - اقدام فتوشاپ شکستن دیجیتالاقدامات فتوشاپ CineStock
با این مجموعه از 18 عمل فوق العاده فتوشاپ ، آن ظاهر محبوب سینمایی را که دوست دارید ایجاد کنید. تن ها ، اشباع و کنتراست تصاویر
آیا فیدهای شما کمی کسل کننده به نظر می رسند؟ با این اقدام رنگارنگ در آموزش فتوشاپ ps  ، جدول زمانی خود را ادغام کنید. جلوه های در معرض هیجان انگیز مضاعف را ایجاد کنید که مرسوم ، مد روز و منحصر به فرد هستند! این مربای بارگیری را با جلوه های نامحدود و یک آموزش تصویری مشاهده کنید.
https://maktabtv.com/اکشن فتوشاپ در معرض دونفرهاکشن فتوشاپ آبرنگ
آیا می خواهید ظاهر خیره کننده ای از آبرنگ بدون سال های مدرسه هنر ایجاد کنید؟ این عملکرد شگفت انگیز Photoshop را که به
تصاویر بسیار زیبا و با کیفیتی توی این پکیج هست که با استفاده از تکنیک آبرنگ خلق شدن. تصاویر با تم روشن و جذابی که دارن شما رو عاشق خودشون می کنن! می تونید برای طراحی کارت پستال، طرح تابلوهای اتاق کودک، ساخت استیکر برای دیزان داخلی اتاق کودک، فضا سازی مهد کودک ها، طراحی های گرافیکی و هرچیزی که حتی الان هم فکرشو نمی کنید استفاده کنید! پیشنهاد می کنیم این مجموعه ناب رو از دست ندید و با لینک مستقیم و سرعت بالا از سایت دزنی شاپ دانلود کنید.
پیش ن
نقش آبرنگ

آشنایی با نقش آبرنگ
مجموعه نقش آبرنگ از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در شهر تاریخی و هنری اصفهان آغاز کرد و در ابتدا با طراحی های گرافیکی در زمینه طراحی انواع کاتالوگ ، بروشور ، آرم و لوگو و … توانست تا حدودی خود را در میان انبوه شرکت های طراحی مطرح سازد تا اینکه رفته رفته و با توجه به ضرورت تبلیغات و همچنین در راستای توسعه این مجموعه در سال ۱۳۹۶ با اخذ مجوز رسمی کانون آگهی و تبلیغات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به همین نا

آشنایی با نقش آبرنگ
مجموعه نقش آبرنگ از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در شهر تاریخی و هنری اصفهان آغاز کرد و در ابتدا با طراحی های گرافیکی در زمینه طراحی انواع کاتالوگ ، بروشور ، آرم و لوگو و … توانست تا حدودی خود را در میان انبوه شرکت های طراحی مطرح سازد تا اینکه رفته رفته و با توجه به ضرورت تبلیغات و همچنین در راستای توسعه این مجموعه در سال ۱۳۹۶ با اخذ مجوز رسمی کانون آگهی و تبلیغات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به همین نام ( کانون آگ
سر صبحی،یه سؤالی ذهنمو بد درگیر کرده! چرا من هر خردادی می بینیم فعالیتش در چند زمینه ست! آیا شما هم خردادی ها رو اینجوری می بینید؟استاد من خردادی ِ،روانشناسی خونده،تافلشو گرفته،هنر رو در زمینه های طراحی ،پرتره، بوم،ویترای، آبرنگ، گواش و و و .....ادامه داده!پدرِ زنداداشم،معلم،شاعر، قاری، مداح !آرایشگرم! دقیقا 27خرداد روزش هم بامن یکی ِِ، رشته دانشگاهیش یه چیز دیگه،تافلشو گرفته ولی آرایشگر معروفِ شهر ِِ!!!!خودم!خودمم یکی از این خردادی هام!اصلا

آشنایی با نقش آبرنگ
مجموعه نقش آبرنگ از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در شهر تاریخی و هنری اصفهان آغاز کرد و در ابتدا با طراحی های گرافیکی در زمینه طراحی انواع کاتالوگ ، بروشور ، آرم و لوگو و … توانست تا حدودی خود را در میان انبوه شرکت های طراحی مطرح سازد تا اینکه رفته رفته و با توجه به ضرورت تبلیغات و همچنین در راستای توسعه این مجموعه در سال ۱۳۹۶ با اخذ مجوز رسمی کانون آگهی و تبلیغات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به همین نام ( کانون آگ
Shirazart.blog.ir 
*اطلاق لفظ مینیاتور : به معنای عام یا خاص واژه مینیاتور که بنگریم این لفظ در مورد نقاشی شیوه ی ایرانی مصداق ندارد .
* این واژه به معنای ریز نقش است .
* واژه ی (miniature) را اروپائیان عموماً در مورد تک چهره های کوچکی که در سده ی هجدهم. م روی عاج با آبرنگ نقاشی می شد بکار می بردند.( در اینصورت گویا : از ریشه minuere به معنای کاستن و کوچک کردن مشتق شده است ( که در این صورت ، احتمالاً از کلمه ی لاتین ( miniare) یعنی رنگ کردن با سرنج ریشه گرفته است .
چگونه آیکن های برجسته اینستاگرام درست کنیم در کانال آموزش ایلوستریتورتوسط Elizaveta Akimova15 ژوئیه 2019 سطح سختی: Intermediate طول: متوسط ​​زبانها:Icon DesignSociial MediaAdobe IllustratorAdobe PhotoshopDrawingWatercolorتصویر محصول نهاییآنچه شما ایجاد خواهید کرددر این آموزش گام به گام ، یاد می گیرید که چگونه می توانید مجموعه ای از آیکون های برجسته داستان اینستاگرام را به سبک زیبا و مرسوم ، مد روز آبرنگ مرمر ایجاد کنید.
همچنین ، شما کمی تئوری یاد خواهید گرفت و آیکون ها را به تنهایی ترسی
سلام!
یلدا هستم و قصد دارم در این وبلاگ، هنرهایی که بلد هستم رو آموزش بدم و همه با هم تجربه‌های جدیدی رو خلق کنیم.
اوریگامی، کاردستی‌ها، نقاشی آبرنگ، کارهای نمدی و ... . 
این آموزش‌ها در قالب فیلم، به‌صورت کامل و باجزئیات، با توضیحات فارسی و مرحله‌به‌مرحله هستن.
امیدوارم با هم چیزهای جدیدی رو یاد بگیریم!
اینستاگرام یلداکرفتز: www.instagram.com/yaldacrafts
کانال آپارات یلداکرفتز: www.aparat.com/YaldaCrafts

آشنایی با نقش آبرنگ
در نصف جهان دگر آبی نیست، آن حوض وسط نقش جهان آبرنگ است، این دوچرخه‌ها که می‌بینی تک جنسیتیست، همه‌اش نیرنگ است‌. ما را مثل رفیقان نیمه راه روی سرمان نریخته‌اند، بیرون از خانه به زندان نبرده‌اند، روی صورتمان اسید ریخته‌اند، در خانه‌ی خویش به زندان برده‌اند. سهم عده‌ای آقا، خان زاده پست‌های مادام‌العمر شد، سهم ما خانم‌زاده‌ها دردهای مادام‌العمر شد. دنیا به ما روی خوش نشان نداد، ما نیز زین پس به دنیا روی خوش نشان نمی‌دهیم. آن که گفت
برس های مناسب فتوشاپ را برای پروژه های خود پیدا کنید. این مجموعه ابزار و الهام را کاوش کنید.50+ برس رایگان آموزش فتوشاپ
عاشق یک آزادکار خوب هستید؟ امروز ، ما مجموعه ای باورنکردنی از بیش از 50 برس رایگان فتوشاپ را از سراسر وب برای شما به ارمغان می آوریم.
https://maktabtv.com/
از این برس ها برای زنده ماندن نقاشی های دیجیتالی ، دستکاری عکس و ایده های طراحی استفاده کنید. از برس های درخشان ستاره گرفته تا برس های جوهر واقع گرایانه ، این لیست با صرفه جویی در بودج
کانال آموزش طراحی کارت ویزیت1. الگوی کارت ویزیت حق بیمه مینیمالیستی جلد. 09الگوی کارت ویزیت حق بیمه مینیمالیستی جلد 09این الگوی کارت ویزیت حق بیمه حداقلی دارای یک طراحی ساده و تمیز است که با فرمت فتوشاپ طراحی شده است. شما به راحتی می توانید رنگ ها و قلم ها را سفارشی کنید و قالب شامل طراحی جلو و عقب است. پرونده ها کاملاً لایه لایه هستند و شامل علائم خونریزی می شوند تا کارت سفارشی شما هنگام انجام سفارشی سازی ، آماده چاپ شود.
2. کارت ویزیت مدرنکارت
نقاشی کودکانه - انار کارتونی
آموزش گام به گام نقاشی میوه های مختلف، کودکان دلبند شما با دیدن این تصاویر و الگو برداری از آنها قادر خواهند بود نقاشی های زیبا و خلاقانه بکشند. این قسمت نق...

آسان ترین روش نقاشی انار کودکانه
آموزش گام به گام نقاشی میوه های مختلف، کودکان دلبند شما با دیدن این تصاویر و الگو برداری از آنها قادر خواهند بود نقاشی های زیبا و خلاقانه بکشند. این قسمت طر...

نقاشی انار کودکانه با آبرنگ
آموزش گام به گام نقاشی میوه های
تازه های نشر آبرنگ

چخوف از مشهور ترین نویسندگان چند عصر گذشته است که با تکیه بر اصول شش گانه ی خودساخته و منحصر بفد بودنش در سبک و قالب بی مانند اثارش  توانست از  محدود نویسندگان عصر خود باشد که تا صد سال بعد نام و اثارش ماندگار و جاودان بماند .  آنتونی چخوف از اصولی شش گانه بنام اصول عینیت بخشی  پیروی میکرد که تا پیش از وی هیچ شخص دیگری به ان روش و سبک   نپرداخته بود .  در مطالب بعد به اختصار برایتان مطلبی پیرامون اصول جاودان عینیت انتونی چخو
وقتی مهمان دارم نت گردی ام طبق یک قرار نانوشته با خودم به یک سوم تقلیل پیدا میکند تا قدر با هم بودن را بیشتر و بهتر بچشم و درک کنم 
وقتی مامان نرگسم مهمانم می شود نت گردی ام تقریبا صفر می شود...
سعی می کنم از دقیقه به دقیقه اش نهایت استفاده را ببرم و از بودنش نهایت لذت.
امروز صبح بچه ها را سپردیم همسر جان و با مامان راهی بازارچه تعاونی (دوصفر شش )شدیم و کمی خرید واجب کردیم و برگشتیم
بهترین مشاور من در خرید مادرم است انقدر با سلیقه و به جا و کاربردی
به تازگی در یک پروژه‌ٔ نقاشی دیواری دیگر مشغول به کار شدم. صبح‌ها از محل زندگی‌ام، جنوب شهر، به سمت محل پروژه‌ راه می‌افتم؛ جایی در شمال شهر، شاید هم بشود گفت شمالی‌ترین جای شهر؛ زعفرانیه. خط قرمز رنگ مترو را سوار بر قطار از آن‌ پایین‌ها طی می‌کنم و همین‌طور ایستگاه‌ها را بالا می‌روم تا آخرش، بعد، باز هم از کوه‌هایی که آن‌ها را شبیه به خیابان کرده‌اند، بالا می‌روم تا به ایستگاه تاکسی‌ برسم. اصولاً آدم تاکسی سواری نیستم. از فضای باز
رفتم پشت میزتحریرم که مطالعه کنم, عواقب ناشی از کمردرد لذت مطالعه دراز کشیده, دویدن روی پله ها و نشستن بدون تکیه گاه رو ازم گرفته.
رفتم پشت میزتحریرم که مطالعه کنم اما دلم نیومد به جمع کردن بساط آبرنگ, شروع کردم به طرح زدن و رنگ ریختن.
حالم خوش نیست, ذهنم بدجوری درگیره, روز کاری بدی داشتم و یه بحث بدتر با همکاری که از جون بیشتر میخوامش.
البته نمیتونم کتمان کنم که حال خراب اینروزهام تا حد خیلی خیلی زیادی مربوط به هورمونهاست که کاش کمی مهربونتر ب
آموزشگاه حوض نقاشی
آموزشگاه حوض نقاشی برگزار کننده کلاس های تخصصی آموزش نقاشی و طراحی . آموزشگاه حوض نقاشی در نظر دارد با برگزاری کلاسهای هنری در کرج و تهران به صورت آموزش های آنلاین  و مجازی و یا حضوری اقدام به برگزاری کلاس های هنری دارد
در غرب تهران، استان البرز و شهر کرج شامل طراحی با مداد، طراحی چهره، رنگ روغن، مداد رنگی و سیاه قلم با تکنیک و آموزش بسیار متفاوت.
دوره های در حال برگزاری در این مرکز شامل تمامی سنین می باشد.
این مرکز افت
با مجوز از وزارت ارشاد اسلامی
دورهای نقاشی و طراحی، رنگ روغن، آبرنگ، سیاه قلم، پاستل
ویترای،نقاشی پارچه،شمع سازی
پتینه،کاشی کاری
دوره های کارگاهی کودکان 3تا6 سال
با مدیریت خانم کاشانی عضو هنرمندان معاصر ایران
تلفن :  88579561
شهرک غرب بلوار شهید دادمان خیابان جلیلوند کوچه اول غربی پلاک19
یادتان نرود به لینک آموزش نقاشی حتما سر بزنید.
Shirazart.blog.ir 

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
نقاشی. ویلون. زبان جدید.
چیزاییکه باید ادامشون بدم.
دلم میخواد تو نقاشی انقدر خوب شم که به راحتی بتونم یه چهره رو طراحی کنم و آبرنگ رو هم یاد بگیرم.
و ساز ویلون سازیه که همیشه خودم رو در حال نواختنش تجسم کردم و دوست دارم یروز بلاخره یادش بگیرم.
باید زبان جدید یاد بگیرم و منی که انقدر عاشق بزرگی دنیام خودم و مغزم رو همگام با اون بزرگ کنم.
دارم میبینم. دارم اونروز رو میبینم. روزیکه دانشجو شدم جلوی چشمامه.
من آنه دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ته
اولین بار که یکی از مداد شمعی‌هایش شکست، پرت شدم به همه روزهایی که کاری رو کرده بودم که نباید، با دهن باز، ماتِ مداد شمعی مونده بودم... "شکست؟" نگاهم کرد و از شنیدن کلمه شکست خنده‌اش گرفت، "بذار برم چسب بیارم" رفتم چسب آوردم و در حالی‌که تلاش می‌کردم با چسبِ مایع کمر شکسته مداد شمعی رو صاف کنم، دیدم یک کمر شکسته دیگه رو گرفته سمتم و میگه: "چفس" یعنی چسب :دی
این بهت‌زدگی موند باهام، سر اولین ماژیکی که یه شب تا صبح درش باز مونده بود و از فردایش خش
50 قالب دعوت عروسی شیک در آموزش ایلوستریتور مقدماتیتوسط Melody Nieves1 اوت 2019 طول: زبانهای زبانی:مراسم عروسی Adobe PhotoshopAdobe Illustrator طراحی دعوت نامه ها نقشه ها نقشه گرافیکی منابعاین پست بخشی از سریال به نام هفته عشق است.چگونه می توان جلوه متن ساده ای را برای عروسی در Adobe Photoshop ایجاد کردنحوه ایجاد یک قلم مو Confetti در Adobe Illustratorعشق در هوا است. و در این مجموعه از دارایی های طراحی برتر ، ما 50 الگوی خیره کننده دعوت عروسی را به شما ارائه می دهیم.
این مجموعه با طراحی
هنوز زنده ام و در این دنیای فانی یکی در میان نفس میکشم 
دلم برای بوی پاسل ها و صدای تراش کردن مدادرنگی هام و صحنه ی فوق العاده هیجان آور (البته شاید فقط برای من اینجوری باشه) مخلوط شدن رنگ های رنگ روغنم و شمردن قلمو هام تنگ شده ...
الان سه ماهی میشه که وارد اتاق کارم نشدم
خواهرم یک هفته پیش که برای برداشتن کاغذای گراف رفته بود توی اتاقم دید خاک رو تابلو ها و اتد های نیمه کاره روی میز نشسته و کلی تار عنکبوت گوشه و کنار اتاق بسته ...
اینکه دست از کار
 در این آموزش ایلوستریتور 2018 یک تصویر گل وکتور آبرنگ ایجاد کنیدتوسط Ryan Putnam17 ژوئن 2008 مشکل: دشوار متوسط: طول زبانها:Illustrator Illustrator
Illustrator برای ایجاد خطوط و عناصر بی نقص تیز بسیار عالی است ، اما گاهی اوقات می خواهید یک تصویر با عمق و عمق ایجاد کنید. نقاشی های آبرنگ دارای بافت و عمق بسیار خوبی هستند ، اما هنگامی که با Illustrator همراه شد ، به نظر می رسد برای آنچه که این برنامه برای آن ساخته شده است ، بی ثمر باشد. ممکن است فکر کنید "چرا فقط این کار را در فتو
چسب کاغذی s1 ساخت اروپا (EU) نواری ساخته شده از کاغذ کرپ کیفیت بالا که یک طرف آن با چسب لاستیکی پوشانده شده است ، این نوار چسب کاغذی خارجی (ساخت اروپا) بعد از جدا شدن هیچ گونه رد یا اثری از خود برجای نمی گذارد و هیچ گونه آسیبی به سطح وارد نمی کند . مناسب برای زمان هایی است که به انطباق با سطوح نا منظم ،سطوح منحنی و چسبندگی سریع لازم است .
ویژگی های نوار چسب کاغذی s1 :
به طور معمول در دمای اتاق استفاده می شود ولی تا ۶۵ درجه سانتی گراد به صورت مداوم و در
یکی از ذهنیت‌هایی که شاید خیلی از ماها از بولت ژورنال داریم، اینه که اجباراً همراه با نقاشی و کلی ماژیک‌های رنگارنگ و دم و تشکیلات مختلفه. درسته یا غلط؟ کاملاً غلط! به قول زهرا اصل بولت ژورنال به نوشته‌ها و برنامه‌ریزی‌شه، نه به ماژیک‌ها و روان‌نویس‌ها خوشگل موشگلش. خب این تا اینجا. ولی خب این همه بولت ژورنال‌های رنگ‌ووارنگ چین پس؟ اصلاً خود تو حسنا! تو چرا این‌قدر گل و بلبل کشیدی کنار دفترت؟ اگه اصل برنامه‌ریزیه، پس این پست برای چیه
اِمروز کلاس داشتیم .. صُبح یکم زودتر بلند شُدم. رفتم پیشخوان، قسمتِ پُست. 3تا چیزِ کوچیک واست پُست کردم .. فکر کنم 9 تومَنی شُد .. بعد رفتم کلاس. مستطیل هایِ زوجِ مکمل . سخت بود اما تقریبا تونستم .. یه دختره تو کلاسمون هس استاد میگفت حس میکنم یکم شبیهین . من یکم بهم برخورد رو خودم نیاوردم . چون حس کردم من از اون خوشگلترم :| آیا من خودشیفته ام ؟ :))
موقع برگشت مقوایِ آبرنگ خریدم اما مطمئن نیستم چیزی که میخواستم و بهم داد یا نَ ! نت بازی اش گرفته 2-3 روزه و ه
برخی از لوازم‌التحریری که بچه‌ها با آن سر وکار دارند ممکن است باعث ایجاد
مسمومیت با فلزات سنگین مانند سرب شوند. در بعضی مدادها به خصوص مدادهای
رنگی و مدادهای شمعی که کودکان با آن نقاشی می‌کنند، در رنگ‌های سبز و قرمز
آنها معمولا از فلزات سنگین مانند سرب یا کادمیوم استفاده می‌شود. این
مواد در طولانی‌مدت از راه پوست دست بچه‌ها جذب می‌شوند و می‌توانند ایجاد
مسمومیت کنند. حتی برخی از آبرنگ‌ها اگر طولانی مدت در دست بچه‌ها باشند
این مسم
دیجیتال پینتینگ یا نقاشی دیجیتال یک هنر نوظهور می باشد که در آن، تکنیک های مرسوم در نقاشی سنتی مانند آبرنگ، رنگ روغن، ایمپاستو و سایر تکنیک ها با استفاده از ابزارهای دیجیتالی توسط یک کامپیوتر، یک تبلت دیجیتالی کننده به همراه یک قلم و نرم افزار مربوطه، پیاده سازی و اعمال می گردند. دیجیتال پینتینگ با سایر هنرهای دیجیتالی به ویژه هنرهایی که با استفاده از کامپیوتر شکل می گیرند، متفاوت می باشد و این تفاوت، بدین صورت می باشد که دیجیتال پینتینگ
24 قالب کارت ویزیت حق بیمه کانال آموزش طراحی کارت ویزیت (در قالب های Photoshop ، Illustrator و InDesign)توسط Sean Hodge26 مارس 2019 طول: زبانهای زبانی:کارتهای ویزیتنمازینگ مارکینگتجدید نمونه هاآیا مجدداً فعالیت خود را آغاز می کنید یا یک تجارت جدید را راه اندازی کرده اید؟ آیا یک کنفرانس بزرگ یا ملاقات سریع به سرعت برگزار می شود؟ آیا کارت ویزیت فعلی شما در سطح کیفیتی که شما می خواهید قرار دارد؟
اکنون زمان بسیار خوبی برای به روزرسانی کارتهای ویزیت یا ایجاد مجموعه ج
Shirazart.blog.ir 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

026-32403527
info@hozenaghashiii.com

درباره آموزشگاه حوض نقاشی
وبلاگ
پذیرش و جذب استاد
تماس با ما
درباره ی ما
لینک های مفید
آموزش سیاه قلم
گالری حوض نقاشی
آموزش نقاشی با آبرنگ
آموزش نقاشی با رنگ روغن
آموزش نقاشی با مداد رنگی
کارگاه سفال کودکان
کارگاه آموزشی سفال
آموزش دکوپاژ
پشتیبانی
انجمن
توصیه شده ها
عضویت در باشگاه کاربران سایت
آموزش های رایگان
ورکشاپ های رایگان
حوض نقاشی
تازه های نشر آبرنگ

چخوف از مشهور ترین نویسندگان چند عصر گذشته است که با تکیه بر اصول شش گانه ی خودساخته و منحصر بفد بودنش در سبک و قالب بی مانند اثارش  توانست از  محدود نویسندگان عصر خود باشد که تا صد سال بعد نام و اثارش ماندگار و جاودان بماند .  آنتونی چخوف از اصولی شش گانه بنام اصول عینیت بخشی  پیروی میکرد که تا پیش از وی هیچ شخص دیگری به ان روش و سبک   نپرداخته بود .  در مطالب بعد به اختصار برایتان مطلبی پیرامون اصول جاودان عینیت انتونی چخو
 با توجه به تعطیلی کتابخانه های عمومی در سراسر کشور به دنبال شیوع ویروس کرونا و با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی و غنی سازی اوقات فراغت، مسابقه نقاشی ویژه کودکان و پویش معرفی کتاب ویژه کتابداران با محوریت ادارات کل فرهنگی و روابط عمومی ادارات کل استانی برگزار می شود.
مسابقه نقاشی «کرونا را شکست می دهیم» ویژه گروه سنی کودک، ۴ تا ۱۲ سال (متولدین ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۴) با محوریت کارهایی که در ایام تعطیلات کرونا و حضور در منزل انجام می شود، کتابخوانی در تعط
کارت بازرگانیکارت ویزیت چاپ شده لیتوگرافی آموزش طراحی کارت ویزیت پشت و رو  برای کلن های آب موری و لانمن فلوریدا ، 1881اروپا ، قاره آمریکا و سایر مناطق جهان الگوی کارت ویزیت را اتخاذ کردند و مطابق ترجیحات فرهنگی خاص خودشان را تولید کردند. همانطور که روش هایی که افراد کارت های خود را حمل می کردند (کیف پول مدرن دو برابر فقط در اواسط قرن بیستم با معرفی اولین کارتهای اعتباری استاندارد شد) ، همینطور ابعاد کارتهای ویزیت ، که متناسب با آن در کیف پوله
۱. دانشگاه هنر تهران
۲. گرافیست حرفه‌ای بشم
۳. نویسنده‌ باشم
۴. رمان خودمو بنویسم
۵. سفر به هرجای دنیا
۶. کلی قدم بزنم تنهایی
۷. پیگمی رو ببینم
۸. نخودجان رو همینطور
۹. و همه‌ی دوستای دورم رو
۱۰. گواهینامه بگیرم
۱۱. ماشین خودمو داشته باشم
۱۲. پاراگلایدر سوارشم
۱۳. مامان بابامو بفرستم کربلا
۱۴. ویلا ساحلی
۱۵. ورزش متداول
۱۶. کلی دستبند ببافم
۱۷. یه اتاق رنگی رو به دریا
۱۸. لباسامو خودم نقاشی کنم و طرح بکشم روشون
۱۹. کلی بوم نقاشی
۲۰. کلی ماژیک هایلا
۱. دانشگاه هنر تهران
۲. گرافیست حرفه‌ای بشم
۳. نویسنده‌ باشم
۴. رمان خودمو بنویسم
۵. سفر به هرجای دنیا
۶. کلی قدم بزنم تنهایی
۷. پیگمی رو ببینم
۸. نخودجان رو همینطور
۹. و همه‌ی دوستای دورم رو
۱۰. گواهینامه بگیرم
۱۱. ماشین خودمو داشته باشم
۱۲. پاراگلایدر سوارشم
۱۳. مامان بابامو بفرستم کربلا
۱۴. ویلا ساحلی
۱۵. ورزش متداول
۱۶. کلی دستبند ببافم
۱۷. یه اتاق رنگی رو به دریا
۱۸. لباسامو خودم نقاشی کنم و طرح بکشم روشون
۱۹. کلی بوم نقاشی
۲۰. کلی ماژیک هایلا

026-32403527
info@hozenaghashiii.com

درباره آموزشگاه حوض نقاشی
وبلاگ
پذیرش و جذب استاد
تماس با ما
درباره ی ما
لینک های مفید
آموزش سیاه قلم
گالری حوض نقاشی
آموزش نقاشی با آبرنگ
آموزش نقاشی با رنگ روغن
آموزش نقاشی با مداد رنگی
کارگاه سفال کودکان
کارگاه آموزشی سفال
آموزش دکوپاژ
پشتیبانی
انجمن
توصیه شده ها
عضویت در باشگاه کاربران سایت
آموزش های رایگان
ورکشاپ های رایگان
حوض نقاشی

1-من میتونم طراح بشم؟؟؟
خب درگام اول یه قلم و کاغذ بردارید و شروع به کشیدن کنید. منظورمون از قلم هرچیزی هست که باهاش راحت هستید مثل مداد، خودکار، ماژیک، آبرنگ و... هرچیزی که براتون استفاده ازش راحت و جذاب هست.
بعد سعی کنید یک طرح رو انتخاب کنید اول ذهنی شروع کنید ببینید آیا میتونید تصویر ذهنیتون رو روی کاغذ پیاده کنید یا نه. اگر جوابتون نه هست یه طرح از کتاب ها، اینترنت و... بگیرید و سعی کنید اونو بکشید.خلاصه هنرتون و به هر نحوی که شده رو کاغذ پ
سخنرانی با موضوعغدیر و حکومت اسلامیسخنران : سعید کریمی کارشناس علوم سیاسیمداح : ابوالفضل مرادخانیزمان : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۸مکان : سعیدآباد، حسینیه مسجد امیرالمؤمنین (سلام الله علیه)
مسابقه خطبه غدیر
علاقمندان به شرکت در مسابقه خطبه غدیر نیاز است تا پیش از برگذاری مراسم جشن غدیر خم به مطالعه خطبه غدیر بپردازند. در روز جشن یک مسابقه زنده برگذار خواهد شد و به قید قرعه به چند نفر که به سوالات مطرح شده در مسابقه پاسخ درست بدهند جایز
طراحی و سیاه قلم چیست؟
طراحی یکی از هنر های تجسمی می باشد که هنرمند با استفاده از ابزارهای طراحی متفاوتی بر روی کاغذ ، مقوا ، شیشه ، پلاستیک طرح ایجاد می کند.(طراحی و سیاه قلم چیست؟)
ابزار هنرمند شامل مداد های گرافیکی (طراحی)  , خودکار ، جوهر (مرکب ) , مداد رنگی ، مداد  شمعی ، رنگ روغن ، آبرنگ ، زغال ، گچ ، پاستل .
انواع متفاوتی از پاک کن ها ، محو کن ها ، قلم ها ، قلم موها و… می شوند .
سیاه قلم در فرهنگ ما نوعی از نقاشی می باشد.
که در آن از قلم و مرکب سی
به طور کلی فرش‌ها همواره در معرض گونه های لکه‌ها قرار می گیرند . در صورتی که فرش شما از گزاره فرش‌های نفیس و گران بها باشد ، لکه‌دار شدن فرش مضاعف ناراحت کننده خواهد بود ؛ ولی نباید فراوان در این موضوع نگران باشید چراکه روش‌هایی وجود داراست که با استفاده از آنان می‌توانید لکه‌ فرش را از در بین چیره شود .  بهترین قالیشویی در مشهد از سخت‌ترین لکه‌هایی که می تواند فرش را آلوده نماید لکه‌های رنگی می‌باشد . یکی از لکه‌های رنگی ، گواش هست که

" هر کسی که به زندگی‌مان می‌آید و می‌رود اثری بر بومِ وجودمان می‌گذارد و می‌رود. اثر برخی مانند مداد کم‌رنگ و باریک است، به آسانی پاک می‌شود. برخی مانند نقاشی آبرنگ‌اند، تصویر گرچه به ظاهر محو  است اما به این زودی و راحتی پاک نمی‌شود.  اما تعداد اندکی با قلممو (و رنگ و روغن) نقشی بر بوم می‌زنند، تصویری شفاف و مانا که برای ندیدنش باید آن بخش بوم را پوشاند، حالا هرچند این نقش دیده نمی‌شود اما می‌دانی که هست، پاک نمی‌شود، دوستانی که رد
مستند (نگارگر) از استاد باسط راد
کارگردان : محمد همتی 
تدوین : دانیال کلانتری 
نگارگری ایرانی که به اشتباه مینیاتور نیز خوانده می‌شود (واژه ی مینیاتور درباره ی نگارگری ایران صدق نمیکند مینیاتور واژه ای فرانسوی به معنی طبیعت کوچک شده است
حث دربارهٔ نگارگری قدیم ایرانی، غالباً هنر مینیاتور را به ذهن‌ها می‌آورد. در واقع، مشهورترین و ارزنده‌ترین نمونه‌های هنر تصویری ایران را می‌توان بر صفحات نسخه‌های خطی و مرقعات ملاحظه کرد 
قاسم باس
نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در نظر دارد با لحاظ نمودن شرایط فعلی کتابخانه‌های عمومی در مواجهه با ویروس کرونا، با محوریت ادارات کل فرهنگی و روابط عمومی، اقدام به برگزاری "مسابقه نقاشی ویژه کودکان" با اهدافی چون اشاعه فرهنگ کتابخوانی، ترویج مطالعه کتاب‌، غنی سازی اوقات فراغت، ‌نماید.
الف) مسابقه نقاشی "کرونا را شکست می دهیم"#کرونا_را_شکست_ میدهیم

گروه سنی: کودکان (4 تا 12 سال/ متولدین 1386 تا 1394)موضوعات نقاشی:کارهایی که در ایام تعطیلات کرو
1-من میتونم طراح بشم؟؟؟
خب درگام اول یه قلم و کاغذ بردارید و شروع به کشیدن کنید. منظورمون از قلم هرچیزی هست که باهاش راحت هستید مثل مداد، خودکار، ماژیک، آبرنگ و... هرچیزی که براتون استفاده ازش راحت و جذاب هست.
بعد سعی کنید یک طرح رو انتخاب کنید اول ذهنی شروع کنید ببینید آیا میتونید تصویر ذهنیتون رو روی کاغذ پیاده کنید یا نه. اگر جوابتون نه هست یه طرح از کتاب ها، اینترنت و... بگیرید و سعی کنید اونو بکشید.خلاصه هنرتون و به هر نحوی که شده رو کاغذ پیا
همیشه وقتی دیگران لمسم می‌کردند معذب می‌شدم. مثل بقیه‌ی دخترها راحت نبودم که در بغل دوستان دخترم لم بدهم یا شب‌ها کنارشان بخوابم. عادت نداشتم که دیگران را بی‌دلیل بغل کنم. وقتی که حنانه، محمد، امین و دوست‌دخترش خیلی راحت در جایی تنگ کنار همدیگر دراز می‌کشیدند، بدن‌هایشان به هم چسبیده بود و همدیگر را بغل می‌کردند ترجیح می‌دادم که وارد این بازی‌های کثیف نشوم! در عوض همیشه دوست داشتم که معشوقه‌هایم مدام مرا در آغوش بگیرند و نوازشم کن
آموزش ساخت دریم کچر
سلام به شما دوستان خوب و هنرمند و همراهان همیشگی حوض نقاشی .(آموزش ساخت دریم کچر)
آموزشگاه حوض نقاشی با محیط اختصاصی برای برگزاری کلاس های آموزشی دریم کچر در کرج و تهران و سایر شهرشتان ها به صورت حضوری و آنلاین اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی نموده است
امروز براتون آموزش ساخت دریم کچر که یک دست سازه ی پر طرفدار هست رو آماده کردیم.
دریم کچر یا کابوس گیر در فرهنگ سرخپوستان اسم یک وسیله ی دست ساز از چوب و اشیایی مثل پر و م
1- آیا من طراح هستم؟
بعد سعی کنید یک طرح رو انتخاب کنید اول ذهنی شروع کنید ببینید آیا میتونید تصویر ذهنیتون رو روی کاغذ پیاده کنید یا نه. اگر جوابتون نه هست یه طرح از کتاب ها اینترنت و... بگیرید و سعی کنید اونو بکشید.خلاصه هنرتون و به هر نحوی که شده رو کاغذ پیاده کن
طراحی و سیاه قلم چیست؟
آموزشگاه حوض نقاشی یکی از برترین آموزشگاه های نقاشی در کرج و تهران  در زمینه آموزش سیاه قلم می باشد. آموزش سیاه قلم در ابعاد وسیعی چون سیاه قلم حیوانات ، سیاه قلم منظره و سیاه قلم چهر به صورت کاملا زنده می باشد.
طراحی یکی از هنر های تجسمی می باشد که هنرمند با استفاده از ابزارهای طراحی متفاوتی بر روی کاغذ ، مقوا ، شیشه ، پلاستیک طرح ایجاد می کند.(طراحی و سیاه قلم چیست؟)
ابزار هنرمند شامل مداد های گرافیکی (طراحی)  , خودکار
هر وقت یکی از
استعدادها یا علاقه­ مندی ­هایی که ازش لذت می­برم رو گذاشتم جلو روم و هی تصمیم
گرفتم اون استعداد و علاقه رو با آموزش­های جانبی تکمیل­ترش کنم، ناخودآگاه ازش
دلزده شدم یا ازش ترسیدم و کنارش گذاشتم!

دقیقا هرجا سعی
کردم لذت­هام رو بندازم توی بستر یادگیریِ بیشتر، بیشتر از خودم دورش کردم، بیشتر
کنارش گذاشتم و دیگه ازش لذت نبردم! تهذیب، نویسندگی، شعر، طراحی، نقاشی آبرنگ و
هزار چیز دیگه که به سرانجامی نرسیدند، فقط به همین دلیل. البته
موزیکای فولک ترکی دنیایی دارن واقعا
حالا عجالتا شما ساری گلین رو گوش کن ببین من چی میگم
ببین من نصف زندگیمو فیلم دیدم و باهاش زندگی کردم روزایی بود که چهار پنج تا فیلم نمیدیدم اصن روزم روز نبود :) 
اون زمان من یه همکلاسی داشتم به اسم پرنیان 
اون سالا وقتایی که فرصتش بود ساعتهای خیلی زیادی رو باهم گپ فیلمی میزدیم 
دایی پرنیان خیلی فیلم باز بود اونم به واسطه ی داییش به دنیای فیلم علاقمند شده بود 
یادمه کلاس سوم راهنمایی بودیم یه بار یکی دو ساعت
این عکس که با عنوان «ظهور شکوفه فیتوپلانکتون در یکی از پر رفت و
آمدترین گذرگاه‌های نفتی جهان» امروز (جمعه) در تارنمای رصدخانه زمین ناسا
(Earth Observatory) منتشر شد، در تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۴ مهر ۱۳۹۸) توسط
تصویربردار عملیاتی زمین (OLI) بر روی ماهواره لندست ۸ ثبت شده است.

ناسا در توضیح این عکس و با اشاره به گرداب فیتوپلانکتون در این منطقه
نوشت: نفتکش‌ها در هر روز حدود ۲۰ میلیون بشکه نفت خام (چیزی در حدود ربع
میزان مصرف جهانی) را از تنگه هرمز جابه‌

میدونی؛ هنر خیلی چیز عجیبیه. میتونی ساعت ها بری و توی گوگل سرچ کنی به دنبال معنی هنر، ولی بازم میفهمی که به هیچی نرسیدی. چرا؟ چون چیز تعریف شدنی نیست. شاید بشه اسمشو حس بذاری؛ نمیدونم.
اما چرا دارم این پستو مینویسم؟ چون به تازگی کتاب شور زندگی اثر ایروینگ استون رو خوندم. داستان در مورد زندگی نقاش معروف هلندی، ونسان ون گوگ هست. راستش به توجه به قیمت نسبتا بالای کتاب نسبت به خریدش شک داشتم.
نصفِ فروردین هم گذشت و قرنطینه و کرونا همچنان ادامه داره. من و دوستَم کلافه شدیم. فقط 11 فروردین با ماسک و دستکش رفتم فروشگاه و من خریدهایی داشتَم. تویِ این مدت بالاخره نشستم فیلم دیدم. Five feet apart رو که دوستش داشتم و A man called ove هم که مثلِ کتابش دوست داشتنی بود اما کتابش بیشتر ! 13 به دَر توی خونه جوجه زدیم. من چایی رو تویِ آفتاب خوردم و عصر هم پشتِ دیوارِ خونه که فضایِ سبز داره گذشت. یک نقاشی آبرنگ کشیدم که وقتی استاد ایراد هاشو گفت فهمیدم چقدر حواس پ
نشسته ام تو کافه باروک, دقیقا کنار پنجره, همونجایی که میشه کتاب فروشی افق رو دید و تعداد عاشق های دست تو دست رو شمرد, چقدر عاشق دیده این خیابون به خودش خدا میدونه,
چایم رو مینوشمو با عذاب وجدان ناشی از اینکه هروقت پریزاد خونمونه تنهاش میزارم منتظر یار هستم.
این میتونه یه برش از جوونی باشه, من با یه لباس بافت سرخابی پناه آوردم به گرمای کافه و انتظار یارم رو میکشم با دلگرفتگی و عذاب وجدان ناشی از کنار پریزاد نبودن.
زندگی همینه دیگه تو نمیتونی هم
پاستل
یا گچ‌رنگ خمیره‌ای
از ماده‌های رنگی آمیخته با گچ و صمغ است که به‌صورت چوبچه درآمده‌است.
واژهٔ پاستل
مأخوذ از «پاستِلّو» در زبان ایتالیایی، به معنای خمیر به دست آمده و پاستل به معنای
خمیر مدادرنگی است؛ اما در واقع پاستل یک ابزار هنری برای طراحی و تشکیل‌شده از پودر
خالص رنگدانه و چسباننده است. رنگدانه‌های مورد استفاده در گچ‌رنگ همان‌هایی است که
در ساخت دیگر وسایل رنگ‌آمیزی همانند رنگ و روغن به کار برده می‌شوند.
پاستل شامل رنگ‌د
پنج شنبه شبی که گذشت ما میزبان سه خانواده بودیم که برنامه اصلی این بود که ۸ تا بچه کوچولو قرار بود با هم بازی کنند. (با احتساب دوتا گل دختر خودم)
از صبح خونه رو جارو زده بودم. دو مدل میوه گرفته بودیم و فقط سه تا انار! انارها رو تیکه تیکه کردم و توی ظرف چیدم... مخصوص مامان‌ها و بچه‌هاشون.
دیگه مونده بود تمهیدات جانبی: پازل‌های فاطمه‌زهرا رو از قفسه کتابخونه‌اش برداشتم و یه جا قایم کردم. همینطور تمام مواد رنگی مثل پاستیل روغنی و مداد شمعی و آبرنگ
عید زیادی زود داره میگذره!واقعا هیچ کار خاصی نکردم!کلی برنامه داشتم و طبق معمول به نود درصدشون نرسیدمروزای اول اومدنم خیلی بحث داشتم با مامانم اما این چند روز یکم آرامش برقرار بود.عید دیدنی هم فقط یه بار رفتیم خونه عمم و یه بار اونا اومدن خونمون همین!فردا هم عازمیم شهر دانشجویی چون پس فردا عروسی دختر داییمه و اونجاست.دیگه برنمیگردم همونجا میمونم.دلم یه تنهایی چند روزه میخواد اما متاسفانه خوابگاها ١٦ ام باز میشن☹️
پارسال رو هم دوست داشتم ه
سخنرانی با موضوعغدیر و حکومت اسلامیسخنران : سعید کریمی کارشناس علوم سیاسیمداح : ابوالفضل مرادخانیزمان : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۸مکان : سعیدآباد، حسینیه مسجد امیرالمؤمنین(سلام الله علیه)

مسابقه خطبه غدیر

علاقمندان به شرکت در مسابقه خطبه غدیر نیاز است تا پیش از برگزاری مراسم جشن غدیر خم، خطبه غدیر را مطالعه کنند. در روز جشن یک مسابقه زنده برگزار خواهد شد و به قید قرعه به چند نفر که به سوالات مطرح شده در مسابقه پاسخ درست بدهند جایزه د
گاهی وقت ها کلی می گردیم و دنبال یه وکتور خاص هستیم که با سبکی متفاوت بتونه اون تنوعی که می خوایم توی طراحیمون داشته باشیم رو بهمون بده. این ست با تکنیک آبرنگ و رنگ های شادش می تونه همون چیزی باشه که مد نظرمونه. پس بیاید یک بار و برای همیشه اون رو دانلود و خودمون رو از خیرش خلاص کنیم! برای دانلود به انتهای صفحه مراجعه کنید.

پیش نمایش وکتور بکگراند های آرایشی

وکتور بکگراند های آرایشی
حجم فایل : 65 مگابایت
EPS
رمز فایل فشرده : deznyshop.com

دانلود با ل
دور تند زندگی برای من از ساعت پنج و نیم صبح شروع میشه، دو ساعتی که میشه به دل راحت قهوه دم کرد، طرحی زد، رنگی ریخت، کتابی خواند، به گلها رسید و دوش را بدون خستگی گرفت، بعد ریتم کند کسل زندگی شروع میشه، از صبحانه شرکت تا عصرش که هرچند از کارت متنفر نیستی ولی دوستش هم نداری، نه که دوست نداریها، در راستای هدفت نیست، حس میکنی که نُه ساعت تموم تورو از زندگی میندازه و یه کوله بار خستگی میزاره رو دوشت و غروب با لبخند پیروزمندانه راهی خونه ات میکنه ک
1. شما باید برای آن شکار کنیداین مجموعه به تازگی چند روز پیش راه اندازی شده است ، اما این شرکت هم اکنون به صورت آنلاین فروخته شده است. اگر چیزی را دیدید که باید ، خوب ... متاسفم ، عزیزم. شاید با همکار فروش محله دوست خود MAC تماس بگیرید ، و انگشتان و انگشتان پا را از هم دور نگه دارید. آنها هنوز هم ممکن است چیزی در پشت پیشخوان پنهان داشته باشند.
(توجه: در آخرین بررسی ، پنج رژ لب (هر کدام از آنها $ 17،50) و پالت سایه چشم Luck و Fortune (32 دلار) و Powder Blush Duo (29 دلار) همه
این مطلب رو خیلی وقت پیش باید می‌نوشتم. اگه دانش‌آموز بودید یا هستید؛ با این مسابقات آشنایی دارید. مسابقاتی که وقتی اسمش رو می‌شنوید یاد سرودهای دسته‌جمعی و تئاترهای اغلب لوس و بی‌مزه دهه فجر می‌افتید ولی واقعیت ماجرا چیز دیگه‌ایه. به دلیل درازا و پهنای این موضوع، این شرح روایت و نقد رو در قالب 3 پست منتشر خواهم کرد.
برای شروع، بهتره با توضیحی درباره ماهیت این مسابقات و اتفاقاتی که در طول مراحل مختلف میفته شروع کنم در مطلب دوم از سیر تا پ
صبح مامانم از خواب بیدارم کرده میگه: خانوم معین اس ام اس داده من امروز تا ساعت یازده بیکارم. میخوای بیای فیلم ببینیم؟ و من اصلا شوک بودم که گاااد چقدر سریع و اصن هی وای من! چرنوبیل رو ریختم رو فلش، یه کیک و چای خوردم و زدیم به چاک جاده! :دی! ولی خب بگم براتون که خود اس ام اسم دیدم و نوشته بود امروز پایه های دوستیمونو بتون ریزی کنیم :) بعد که زنگو زدم و آیفونو برداشت گفت: بدو بدو سیمانا رو درست کردم بریزم رو سرت. وسط بارم یه بار گفت که ظهر رفتی سیمانا
این داستان واقعی است و به اواخر قرن 15 بر می گردد.در یک دهکده کوچک نزدیک نورنبرگ خانواده ای با 18 فرزند زندگی می کردند. برای امرار معاش این خانواده بزرگ، پدر می بایستی 18 ساعت در روز به هر کار سختی که در آن حوالی پیدا می شد تن می داد. در همان وضعیت اسفباک آلبرشت دورر و برادرش آلبرت (دو تا از 18 فرزند) رویایی را در سر می پروراندند. هر دوشان آرزو می کردند نقاش چیره دستی شوند، اما خیلی خوب می دانستند که پدرشان هرگز نمی تواند آن ها را برای ادامه تحصیل به
اگر دوست دارید جشن تولد شما یا فرزندتان رویایی باشد و نمی‌توانید در مورد آن تصمیم بگیرید، تم تولد اسب تک شاخ و خرید یک کیک تولد اسب تک شاخ را انتخاب کنید. این تم فوق‌العاده زیبا جشن تولد را خاص و خاطره انگیز می‌کند. در این مطلب یاد می‌گیرید چگونه لوازم تولد را برای تم تولد اسب تک شاخ تهیه و تزیین کنید.
داشتن یک جشن تولد رویایی حتی برای یکبار در کل عمر کافی است و بسیار زیبا و جذاب است اگر از تم تولد اسب تک شاخ برای این جشن خاص و ویژه استفاده کنی
به گزارش حوزه اطلاعات عمومی فروشگاه اینترنتی برایتو :
در گذشته های دور برای نوشتن مطالب از پوست حیوانات به جای کاغذ و از شیره گیاهان به جای جوهر استفاده می‌شد.این روند ادامه داشت تا زمانی که جوهر اختراع شد اما اشتباه نکنید در آن زمان از جوهر به شکل امروزی و به صورت خودکار استفاده نمی‌شد ،بلکه به شکل قلم و مرکب بود که از آن برای نوشتن روی کاغذ استفاده می‌شد.کم کم هر چقدر که گذشت به منظور آسایش بیشتر ، انواع لوازم تحریر و نوشت افزار دارای شکل
نقاشی کردن در واقع مجسم کردن و به تصویر کشیدن رویاها و تخیلات و احساسات و حالات درونی کودک است. این نقاشی ها در برگیرنده فواید بسیاری است هرچند اکثر والدین به نقاشی های کودک شان به چشم خط خطی کردن های ساده و یا آثاری برای تکمیل کلکسیون یادگاری های کودکی مینگرند. بسیاری از روانشناسان  و مشاوران کودک با تحلیل همین نقاشی ها می توانند گره از مشکلات روحی کودکان باز کنند.
نقاشی کردن در کودکان با همان خط خطی کردن های ساده آغاز می شود. بسته به توانای
•درباره مجموعه آموزش نقاشی به کودکان
مجموعه آموزش نقاشی به کودکان مجموعه ای مفید در زمینه آموزش هنر نقاشی به کودکان می باشد که آموزش های متنوعی در این زمینه برای کودکان و نونهالان ارائه می دهد. مجموعه آموزش نقاشی به کودکان با ارائه بیش از 18 ساعت فیلمآموزشی نحوه نقاشی تصاویر مختلف را با استفاده از مداد رنگی، ماژیک و راپید بیان می کند. در مجموعه آموزش نقاشی به کودکان سعی شده تا با زبان انگلیسی و به شیوه ای آسان نحوه کشیدن خطوط و ترس
دلم می‌خواد بنویسم، عکس بگیرم، پست بذارم این‌ور و اون‌ور، اما احساس می‌کنم یا همه چیز رو الکی دارم دراماتیزه‌ش می‌کنم یا هم که خیلی دارم سرخوش و امیدوار با موضوع برخورد می‌کنم. یک جایی اومدم بنویسم جنبه‌ی پول درآوردن ندارم، بعد متوجه شدم نه، جنبه‌ی درست خرج کردن ندارم. یک چیزهایی می‌خرم که مثلا برای دل خودم خریدمشان! اما یکی نیست بگه مگه چقدر پول درمیاری که تازه برای دل خودت هم خرج می‌کنی. هفته پیش با بابا رفتیم سه تا بشقاب سفالی گرفت
دلم می‌خواد بنویسم، عکس بگیرم، پست بذارم این‌ور و اون‌ور، اما احساس می‌کنم یا همه چیز رو الکی دارم دراماتیزه‌ش می‌کنم یا هم که خیلی دارم سرخوش و امیدوار با موضوع برخورد می‌کنم. یک جایی اومدم بنویسم جنبه‌ی پول درآوردن ندارم، بعد متوجه شدم نه، جنبه‌ی درست خرج کردن ندارم. یک چیزهایی می‌خرم که مثلا برای دل خودم خریدمشان! اما یکی نیست بگه مگه چقدر پول درمیاری که تازه برای دل خودت هم خرج می‌کنی. هفته پیش با بابا رفتیم سه تا بشقاب سفالی گرفت
شناخت کودک از دیدگاه روانشناسی(بخش بیستم)

۱-۲-۱-۶) سازماندهی محیط فیزیکی

محیط فیزیکی کلاس نه فقط بر مدیریت کلاس اثر میگذارد بلکه در میزان پیشرفت تحصیلی دانش اموزان نیز نقش مهمی ایفا میکند . سازماندهی کلاس باید ازاد باشد یعنی به گونه ای باشد که برای انجام فعالیت های گوناگون قابلیت تغییرو انعطاف داشته باشد . تردیدی نیست که یک کلاس روشن و ارام با رنگ امیزی دلپذیر و شاد در ایجاد سلامت روان دانش اموزان بسیار موثر است .عوامل دیگری چون مطال
یکی از اجزا اصلی سفره هفت سین، تخم مرغ رنگی است که بچه ها هم خیلی علاقه مند هستند که در رنگ آمیزی آن شرکت کنند. در اینجا چند تا از پر کاربردترین و جدیدترین ایده های رنگ آمیزی به همراه عکس، برای شما آورده ایم.
ایده های رنگ آمیزی تخم مرغ
ایده های جدید برای تخم مرغ رنگی هفت سین
شیوه های مختلفی برای رنگ آمیزی تخم مرغ هفت سین وجود دارد اما یکسری تکنیک های رنگ آمیزی، میتوانند کار شما را خاص و منحصر بفرد کند، شیوه های قدیمی و سنتی رنگ کردن تخم مرغ از قد
آن کابوس مزخرفی که ازش صحبت میکردم رخ داد. الان یک ماه و 22 روز است که گذشته است. من برگشتم پیش خانواده. تغییر مکان زندگی . اما انگار بیشتر از این گذشته است . بس که سخت میگذره .. ! استقلال و آزادی من از بین رفته . در تمام این مدت حتی 1 بار هم تنها نرفتم بیرون و در این شهر بگردم . البته از این شهر هم متنفرم ..
هفته آخر شهریور : هفته آخر شهریور بود که آموزشگاه ما یک نمایشگاه برگزار کرد. منم دو نقاشی آبرنگ آنجا داشتم. از شانس من هرکسی که میشناختم رفت سفر، روا
مجموعه آموزش نقاشی به کودکان مجموعه ای مفید در زمینه آموزش هنر نقاشی به کودکان می باشد که آموزش های متنوعی در این زمینه برای کودکان و نونهالان ارائه می دهد. مجموعه آموزش نقاشی به کودکان با ارائه بیش از 18 ساعت فیلمآموزشی نحوه نقاشی تصاویر مختلف را با استفاده از مداد رنگی، ماژیک و راپید بیان می کند. در مجموعه آموزش نقاشی به کودکان سعی شده تا به شیوه ای آسان نحوه کشیدن خطوط و ترسیم اشکال مختلف را آموزش دهد و همچنین ترتیب رنگ آمیزی تصاو
قاب بشقاب مسی مینا کاری قطر 30 سانتی متر نمونه ایی از هنر اصیل ایرانی است. بشقاب مسی میناکاری شده توسط هنرمندان میناکار اصفهانی طراحی و ساخته شده . شما می توانید از بشقاب مسی میناکاری برای تزئین ویترین و دکوراسیون های خود استفاده کنید. تندیس بشقاب مسی مینا کاری 30 سانتی متری قابلیت درج بر روی هر دیواری دارد و می تواند با چیدمان های مختلف فضای زندگی شما را به خوبی تغییر دهد. هنر درخشان آتش و خاک با هنرمندی بهترین اساتید کشور اثری مانند بشقاب م

آموزشگاه نقاشی آبی - بانک اطلاعات آموزشگاه های نقاشی
مشاهده تلفن تماس و آدرس آموزشگاه «کلیک کنید»
معرفی آموزشگاه نقاشی آبی
آموزشگاه نقاشی آبی در نارمک و در حوزه آموزش هنرهای تجسمی به بانوان و کودکان زیر نظر اساتید تحصیلکرده و برتر سرکار خانم مریم تدین و سارا تدین نقاش، طراح و مشاور هنری مشغول به فعالیت میباشد و از قویترین مراکز آموزشی وابسته به سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در تهران میباشد که دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور است
از وقتی اومدم خونه اصلا حوصله ی نوشتن ندارم. خیلی وقتا پیش میاد که به خودم میگم برم بنویسم فلان چیز رو، بعدش به این فکر میکنم که باید کامپیوترم رو روشن کنم و چیزی که توو ذهنم هست رو تبدیل کنم به خطوطی که توو مجازی واقعا وجود دارند(اگر چه هیچ چیزی ثابت نمیکنه که مجازی از فکرای من واقعی تره، ولی حداقل مجازی رو میشه دید.) میگم بیخیال کی حوصله داره.
حقیقتش اینه که به معنای واقعی جون میکنم که روزی چند صفحه کتاب بخونم. میخوابم و میخوابم و میخوابم و گا
راهنمای مبتدی برای الگوهای Adobe Illustrator در کانال آموزش ایلوستریتورتوسط Andrei Stefan1 Jul 2019 طول: زبانهای زبانی:Adobe IllustratorPatternsDesign PatternsVector PatternPattern LibrariesVectorتصویر محصول نهاییآنچه شما ایجاد خواهید کردروند ایجاد یک الگوی خوب Illustrator بعضی اوقات می تواند یک چالش واقعی باشد ، به خصوص اگر اولین بار است که این کار را انجام می دهید.
از آنجایی که می دانم افراد زیادی هنگام ایجاد الگوی مبارزه می کنند ، تصمیم گرفتم این مقاله عمیق را که باید به شما کمک کند دریابید که
کارت ness کانال آموزش طراحی کارت ویزیتالگوی کارت ویزیت آبرنگاگر در استرالیا ، نیوزیلند یا اسکاندیناوی هستیداسترالیا و نیوزیلند همان اندازه کارت ویزیت را دارند ، مانند کشورهای اروپای شمالی دانمارک ، نروژ و سوئد. تایوان همچنین با همان اندازه ، 90 میلی متر در 55 میلی متر (3.54 در 2.165 اینچ) ، تقریباً کمی گسترده تر از اندازه آمریکا است.
استرالیااسترالیا زلاند جدیدالگوی کارت ویزیت زیباییاگر شما در ژاپن هستیدکارت ویزیت های ژاپنی "Meishi" نامیده می شود و

این داستان واقعی است و به اواخر قرن 15 بر می گردد.در یک دهکده کوچک نزدیک نورنبرگ خانواده ای با 18 فرزند زندگی می کردند. برای امرار معاش این خانواده بزرگ، پدر می بایستی 18 ساعت در روز به هر کار سختی که در آن حوالی پیدا می شد تن می داد. در همان وضعیت اسفباک آلبرشت دورر و برادرش آلبرت (دو تا از 18 فرزند) رویایی را در سر می پروراندند. هر دوشان آرزو می کردند نقاش چیره دستی شوند، اما خیلی خوب می دانستند که پدرشان هرگز نمی تواند آن ها را برای ادامه تحصیل ب
نیروهای درونی و نهانی یک کودک را آزاد کنید و گام گذاشتنش به جهان را تماشا کنید.( ماریا مونتسوری)
خب این ها لیست کتاب هایی هستن که من و برادری تو این تعطیلات خوندیم و خیلی کیف کردیم با خوندنشون. هر کدام ویژگی های خاص خودشونو دارن و همه عالی هستن برای هدیه دادن و خاطره سازی برای بچه ها.
۱. پسرک، پیرمرد و زن کولی (نویسنده: ناصر یوسفی)
حرف نداشت این کتاب. موضوعش: کنار آمدن با غم و پذیرش غم
متن فوق العاده زیبا و دلنشینی داره‌ پیشنهاد شماره ۱ من این کتا
قاب بشقاب مسی مینا کاری قطر 30 سانتی متر از محصولات زیبا و محبوب فروشگاه است. با قرار دادن بشقاب مسی میناکاری شده در ویترین منزل یا نصب آن بر روی دیوار جلوه زیبایی از هنر اصیل ایرانی را به محیط زندگی خود می آورد. بدلیل امکان درج لوگوی تبلیغاتی , بشقاب قاب دار میناکاری شده گزینه مناسبی برای هدیه به دیگران می باشد. رنگ های زیبای مینایی بشقاب مینا کاری 30 سانتی جلوه ایی شاد و سرزنده به محیط شما خواهد بخشید. قاب بشقاب میناکاری اثر دست هنرمندان اصفه
سادگی کسل کننده است اما از طرف دیگر طراحی از مد افتاده از آن هم کسل کننده تر است. یکی از مواردی که این روزها به سرعت در حال تغییر است روند طراحی اتاق خواب است. زمینه طراحی اتاق خواب ها همیشه در حال تغییر است. الان نیمی از سال را پشت سر گذاشته ایم و چند ماه دیگر وارد سال جدید می شویم که باعث شده تا همگی هیجان داشته باشند تا ببینند روند های طراحی برای سال بعد چه چیز هایی هستند. اما علت این همه تغییر همه ساله برای اتاق های خواب چیست؟ چه طرح هایی برای
همیشه مرداد و شهریور اوج برنامه های کاری هست و حجم زیاد پرونده ها برای بررسی میاد و باید تا جون دارم توی مدت زمان تعیین شده پرونده ها رو بررسی کنم و بفرستمشون  برن ..
حالا تو این وسط تماس گرفتن با متقاضی ها و قربون صدقه شون رفتن برای اصلاح نواقص پرونده شون و خوااااااااهش کردن که اگه دیر اصلاح کنید حذف میشید هم مواردی است که انجام میدم ... و در نهایت دو قورت و نیمه شون هم باقی هست ...
همکارم میگفت حوصله داری ؟؟؟ چرا اینقدر به ارباب رجوع رو میدی ؟
سادگی کسل کننده است اما از طرف دیگر طراحی از مد افتاده از آن هم کسل کننده تر است. یکی از مواردی که این روزها به سرعت در حال تغییر است روند طراحی اتاق خواب است. زمینه طراحی اتاق خواب ها همیشه در حال تغییر است. الان نیمی از سال را پشت سر گذاشته ایم و چند ماه دیگر وارد سال جدید می شویم که باعث شده تا همگی هیجان داشته باشند تا ببینند روند های طراحی برای سال بعد چه چیز هایی هستند. اما علت این همه تغییر همه ساله برای اتاق های خواب چیست؟ چه طرح هایی برای
بسته بندیهای جذاب شکلات (بخش دوم)

در پست قبل بسته بندیهای جذاب شکلات رو بررسی کردیم در این پست به ادامه آنها می پردازیم:

۶. Lapp & Fao
چه لذتی بالاتر از لم دادن و خواندن یک کتاب خوب سراغ دارید؟ خوردن یک کتاب با طعم شکلات!
طراحان آلمانی Studio Chapeaux با الهام گرفتن از ژورنال های مسافرتی به سبک قدیمی و به منظور گرامیداشت یاد و خاطر طرح های اسطوره ای چارلز داروین اقدام به طراحی بسته های شکلات Lapp & Fao کرده است. بر روی هر کدام از این کتاب ها یک شماره درج

در پست قبل بسته بندیهای جذاب شکلات رو بررسی کردیم در این پست به ادامه آنها می پردازیم:

۶. Lapp & Fao
چه لذتی بالاتر از لم دادن و خواندن یک کتاب خوب سراغ دارید؟ خوردن یک کتاب با طعم شکلات!
طراحان آلمانی Studio Chapeaux با الهام گرفتن از ژورنال های مسافرتی به سبک قدیمی و به منظور گرامیداشت یاد و خاطر طرح های اسطوره ای چارلز داروین اقدام به طراحی بسته های شکلات Lapp & Fao کرده است. بر روی هر کدام از این کتاب ها یک شماره درج

۶. Lapp & Fao
تاریخچه چاپ روی پارچه
چاپ نقش بر روی پارچه از قدیمی‌ترین هنرهای دستی بشر است. تمایلی که بشر برای پوشش خود داشته و همچنین محیط پیرامون وی که در این زمینه برای او الهام بخش بوده است، سبب شده تا در طول سالیان طولانی هنرهای مختلفی از جمله پارچه بافی، چاپ نقش بر روی پارچه و در نهایت صنعت طراحی لباس ایجاد و رونق گیرد.
تولید طرح و نقش روی پارچه به وسیله باسمه یا قالب در سده چهارم پیش از مسیح در هند آغاز شده که مدتی بعد به چین راه یافته است. واژه‌ی چیت

۶. Lapp & Fao

" هر کسی که به زندگی‌مان می‌آید و می‌رود اثری بر بومِ وجودمان می‌گذارد و می‌رود. اثر برخی مانند مداد کم‌رنگ و باریک است، به آسانی پاک می‌شود. برخی مانند نقاشی آبرنگ‌اند، تصویر گرچه به ظاهر محو  است اما به این زودی و راحتی پاک نمی‌شود.  اما تعداد اندکی با قلممو (و رنگ و روغن) نقشی بر بوم می‌زنند، تصویری شفاف و مانا که برای ندیدنش باید آن بخش بوم را پوشاند، حالا هرچند این نقش دیده نمی‌شود اما می‌دانی که هست، پاک نمی‌شود، دوستانی که رد
بو اولین چیزی که وقتی کسی به این ماده معدنی اشاره می کند به ذهن شما خطور می کند نمک است. اما ، آیا می دانید که این ماده مغذی اساسی برای رشد مو است؟ بله، چیزی که شنیدید درست است! ید (به همراه آهن ، روی و منیزیم) یک ماده مغذی مغذی است که نه تنها در رشد موهای شما بلکه در رشد و نمو همه اندام ها و بافت های بدن شما نقش اصلی دارد. چه کسی می دانست که چنین عنصر مبهمی چنین نقش عظیمی را در سلامت موهای شما بازی می کند ، ها؟ من تا زمانی که خودم شروع به تحقیق دربار

سه شنبه لابلای کارهای شرکت...
شب دیر خوابیدمو صبح سخت بیدار شدم، ولی باید پا میشدم باید خونه به هم ریخته ای که شب قبل فرصت مرتب کردنش نبود رو سروسامون میدادم قبل از اینکه مامان برگرده خونه و عواقبش دامنم رو بگیره.
هوم...همبرگر و سیب زمینی و قارچ و پنیری که درست کرده بودم خوشمزه بود ولی الان ظرفهای روغنی توی سینک انتظارم رو میکشید، اجاقی که تمیز نبود و فرشی که باید جارو میشد، لباسایی که باید از بند جدا و تا میشدند، خب قطعا میز اتو نمیتونست وسط

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها